Вести
22.06.2009

Две победе припадника Министарства одбране и Војске Србије

Трка "Спортом  против дроге" одржана је 20. јуна ове године  у Сарајеву,  у организацији  Оружаних снага Босне и Херцеговине, а у оквиру календара ЦИСМ организације. Учествовало је око 300 такмичара, од чега 46 припадника оружаних снага Босне и Херцеговине, Мађарске, Словеније, Албаније и Србије.

Екипу Министарства одбране и Војске Србије чинили су капетан Дејан Поповић из војне поште 5013 Лађевци, старији водник Горан Чегар  из Војне академије  и војник спортског вода Никола Стаменић.

Међу екипама оружаних снага, прво место заузела је екипа Србије, друго место припало је   екипи Мађарске,  док је треће место освојила екипа БиХ. Појединачно, Никола Стаменић заузео је прво место у апсолутном пласману, капетан Дејан Поповић  друго, док је старији водник Горан Чегар био шести..